Eerste opkomst van Mark dit jaar

Geschreven door Mark van Walstijn:

We begonnen vandaag, zoals altijd, met het ceremonieel openen van de opkomst. Omdat ons hok vrij vol begon te raken met een verzameling lege flessen en bierkratjes (het hok is niet zo groot..) besloot ik het terugbrengen van de flessen in mijn programma op te nemen. Bepakt met statie-flessen liepen we door de braak naar de Appie en we waren daar net op tijd want om 20:00 ging de winkel dicht. Toen gingen we de kratjes inleveren en de flessen, maar sommige flessen konden we niet inleveren want die waren van de Lidl. Nadat we alles hadden ingeleverd kregen we een leuk bedrag terug om nieuw drinken te halen, en toen we ons statiegeld bonnetje lieten zien kregen we nog geld terug omdat we meer ingeleverd hadden dan we kochten. Toen we de winkel uitliepen pakte ik nog een kartonnen doos die we nodig hadden voor het eerste spel tijdens de terugweg.

Met die kartonnen doos moest de ploeg terug komen van de Lidl door de braak naar ons clubhuis maar ze mochten de grond niet aanraken met hun voeten. Rik was zo slim om nog snel een kartonnen plaat ergens uit een prullenbak te vissen en toen gingen ze van start hoor, met z’n allen op een paar stukken karton naar ons clubhuis. Al “snel” vonden ze er niet zoveel meer aan dus op een geven moment liepen we gewoon terug naar het clubhuis. We kwamen daar aan en gingen even pauze houden dus we namen een paar energie drinkjes. Daarna gingen we verder met mijn programma, een spel in het activiteitengebied expressie. We hadden de groep in 2 delen verdeeld. De ene groep moest een verhaal verzinnen en de andere groep moest het uitbeelden. We kwamen op de meest rare verhalen uit en het was hilarisch!

En toen was de tijd alweer om…

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *